ZALETY TRENINGÓW NA URZĄDZENIU VACUBIEŻNIA:

 • czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
 • selektywne spalanie tłuszczu ze stref problemowych (pośladki, uda, brzuch, talia)
 • połączenie terapii próżniowej z wyjątkowymi właściwościami światła podczerwonego
 • trwała redukcja wagi, bez efektu jojo
 • modelowanie sylwetki
 • likwidacja cellulitu
 • ujędrnianie skóry
 • szerokie zastosowanie w rehabilitacji
 • leczenie wielu dolegliwości wynikających z zaburzeń krążenia
 • brak możliwości budowy tzw. „masy mięśniowej”
 • poprawa kondycji fizycznej
 • trwałe efekty zabiegów

VACU bieżnia

Bieżnia vacu

Insywnie ćwiczysz, uprawiasz sport i nie masz upragnionych efektów?

Chcesz mieć szczupłe uda, jędrne pośladki, płaski brzuch i nie wiedzieć, co to cellulit?

Zacznij ćwiczyć na bieżni Vacu, a wymarzoną sylwetkę osiągniesz w błyskawicznym czasie.

Twoje problemy z tkanka tłuszczową i cellulitem są spowodowane nie tylko złym odżywianiem, stresem i zaburzeniami hormonalnymi lecz słabym ukrwieniem i dotlenieniem komórek w dolnej części ciała. Dlatego cellulit i tkanka tłuszczowa najczęściej występują w tzw. miejscach problematycznych, którymi są uda, pośladki i brzuch. W miejscach tych występuje nagromadzenie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii w komórkach tłuszczowych powodując pęcznienie tkanek i zmiany na powierzchni skóry. Wszystkie te problemy rozwiązuje terapia podciśnieniem na urządzeniu Vacu aktywizująca przemianę materii, spalająca tłuszcz i poprawiająca ukrwienie dolnych partii ciała.


VACU Bieżnia

Vacubieżnia - kapsuła z bieżnią sportową pozwala na wykonywanie ćwiczeń w warunkach próżni. Dzięki połączeniu działania podciśnienia i ruchu następuje zamiana czystych kwasów tłuszczowych w energię, a tkanka tłuszczowa jest spalana nie tylko z miejsc łatwo dostępnych, ale przede wszystkim problematycznych, takich jak: brzuch, biodra, uda.

Przed wejściem do kapsuły należy założyć specjalny pas uszczelniający, jest to swego rodzaju gorset z krynoliną. Bieżnia zaczyna się poruszać i rozpoczynamy trening. W kapsule wytwarza się podciśnienie a powstający efekt ssania poprawia ukrwienie dolnej części ciała i czterokrotnie przyspiesza proces spalania tłuszczu. Poprawia się przemiana materii, organizm pozbywa się toksyn i zbędnych pokładów tłuszczu.

Zastosowanie tej metody powoduje spalanie od 20 do 50 gramów tłuszczu w czasie jednego zabiegu. Każdy zabieg powoduje trwałe efekty. W zależności od stopnia grubości tkanki tłuszczowej, poziomu rozwoju cellulitu przy odpowiednio dobranej diecie oraz serii treningów można uzyskać efekt redukcji masy ciała o dwa rozmiary ubrań. Cel ten można osiągnąć w ciągu 4 -6 tygodni przy regularnej serii od 10 do 20 półgodzinnych zabiegów a efekty będą utrzymywać się przez kilka miesięcy. Aby efekty pozostały trwałe zaleca się po serii zabiegów stosować pojedyncze treningi.

Nasze urządzenie jako jedyne tego typu posiada wyjątkową funkcję „pulsacji podciśnienia”. Żadne inne urządzenie typu Vacu nie posiada takiej opcji, ponieważ firma Vacumm JET będąca producentem naszej bieżni zastrzegła i opatentowała tę metodę.

Dzięki funkcji „pulsacji podciśnienia” Vacbieżnia generuje ujemne i dodatnie ciśnienie. Ujemne ciśnienie powoduje zasysanie krwi i tlenu do dolnych partii ciała. Dodatnie ciśnienie powoduje transport krwi żylnej i substancji resztkowych drogą żył i naczyń limfatycznych do tułowia. Tylko w ten sposób z fizjologicznego punktu widzenia może dochodzić do procesu „drenażu limfatycznego” i aktywnego opróżniania komórek cellulitowych.

Funkcja „pulsacji podciśnienia” realizowana i nadzorowana jest poprzez specjalistyczne programy komputerowe, odpowiednio skonfigurowane do medycznej klasyfikacji stopnia cellulitu oraz do jakości tkanki łącznej z uwzględnieniem programu na naczynka i żylaki.

Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów nasze urządzenie zostało wyposażone w światła podczerwonego. Dzięki nim osiągnięto dodatkowe spektakularne efekty poprawy krążenia mikroobwodowego, regeneracji tkanek, odbudowy kolagenu, przyspieszenie metabolizmu oraz oczyszczanie organizmu z trujących toksyn.

Efekty działania terapii światłem podczerwonym:

 • Odmładzanie skóry - znakomity efekt ujędrnienia, poprawienia faktury, kolorytu skóry osiągane przez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny jak również zwiększenie przyswajania przez komórki substancji czynnych np.: preparatów kosmetycznych.
 • Oczyszczanie z toksyn, Leczenie cellulitu - pod wpływem terapii komórki lepiej usuwają nadmiar wody jak i produkty przemiany materii (na poziomie komórkowym). Daje to znakomite działanie drenujące.
 • Leczenie stanów zapalnych skóry - przez swój wpływ na mediatory reakcji zapalnych przyspiesza wszelkie procesy gojenia skóry. To co przede wszystkim wyróżnia unikatowość światła czerwonego, to zastosowanie jego mocy w rehabilitacji i medycynie.

Dzięki zastosowaniu podczerwieni w Vacubieżni, poprawiamy nie tylko wygląd naszego ciała ale skutecznie oddziałujemy na wszelkie zmiany zdrowotne zachodzące w naszym organizmie.