ORYGINALNE Plastry Detox Plus BioFormula

Najwyższa jakość na polskim rynku - 65% zawartości turmalinu (bio-kamienia )Plastry Detox Plus BioFormula to rewolucyjna metoda oczyszczania organizmu z toksyn podczas snu. Dzięki wieloletniej współpracy międzynarodowej grupy naukowców oraz lekarzy powstała nowa, wyjątkowo skuteczna, a zarazem najprostsza metoda detoksykacji organizmu. Pozwala na dokładne oczyszczenie układu immunologicznego oraz doprowadzanie organizmu do stanu homeostazy. Metoda ta zdobywa popularność na całym świecie, zarówno wśród indywidualnych użytkowników, lekarzy praktykujących oraz terapeutów medycyny naturalnej. Jeszcze do niedawna tego typu plastry oczyszczające na stopy były dostępne tylko i wyłącznie w Azji. Dzisiaj Plastry Detox Plus BioFormula są dostępne na rynku europejskim, gdzie każdego miesiąca sprzedaję się ich ponad 350 tysięcy.
Ludzie często nie zdają sobie sprawy z faktu, że przeładowane toksynami ciało może być przyczyną wielu dolegliwości. Wśród nich znajdują się min. :Nasze ciało nie wie jak poradzić sobie z toksynami krążącymi we krwi, nie wie jak je wydalić. W rezultacie w naszym organizmie może ich nazbierać się na tyle dużo, że zamieniają się one w substancje zakłócające metabolizm, prowadząc w rezultacie do wielu chorób.Wszystkie składniki plastrów są w 100% naturalne !!!Efekt działania Plastry Detox Plus BioFormula jest wynikiem połączenia starannie dobranych wyciągów roślinnych i substancji naturalnych łączących tradycyjną chińską recepturę oraz nowoczesną medycynę.

Składniki: ocet bambusowy, ocet drzewny, bio-kamień turmalin, liść loquat (eriobotrya japonica), citronella, diatomit (ziemia okrzemkowa), dokudami (houttuynia cordata), witamina C, włókna roślinne, dekstryny.


Kombinacja octu, turmalinu i ziół łagodnie otwiera punkty akupunkturowe, dzięki czemu Plastry Detox Plus BioFormula skutecznie przyciągają toksyny trwale eliminując je z organizmu.

Od wieków wiadomo, że na stopach znajdują się obszary odpowiedzialne za pracę organów wewnętrznych. Na świecie istnieje wiele metod leczniczych, wykorzystujących tę wiedzę. Jedną z najnowszych na naszym rynku są właśnie Plastry Detox Plus BioFormula. Zawarte w nich minerały i wyciągi z roślin, pozwalają usuwać toksyny z organizmu. Toksyny, to trucizna dla naszego organizmu. Ich nadmiar może powodować stany zapalne stawów, bólów kręgosłupa, głowy lub zębów.
Plastry działają na zasadzie ciśnienia osmotycznego. Tak jak korzenie drzew transportują wodę do gałęzi przy użyciu półprzepuszczalnej membrany, tak ciepło Plastry Detox Plus BioFormula wchłania substancje toksyczne wraz z potem poprzez podeszwy stóp. Podeszwa stopy jest miejscem, gdzie znajduje się większość zakończeń nerwowych naszego ciała oraz stref projekcyjnych wielu narządów. Dlatego też zaleca się stosowanie plastrów właśnie na podeszwach stóp.

Plastry Detox Plus BioFormula są najbardziej skuteczne, kiedy nakładamy je na te część stopy, która odpowiada choremu organowi. Strefy położenia poszczególnych narządów znajdziesz na rysunku poniżej.


W miejscu, w którym Twoje stopy wytwarzają najwięcej wilgoci naklej plaster.
Po zastosowaniu Plastry Detox Plus BioFormula z reguły zmieniają swoją strukturę oraz zabarwiają się na kolor ciemnobrązowy, ale czasami mogą pojawić się plamki w innych kolorach np. czerwonym, co jest całkiem naturalne.