PREPARATY DR. NONA

Technologię produkcji firmy Dr Nona International Ltd. opracował zespół naukowców izraelskiej Kliniki LENOM, pod kierownictwem doktora nauk medycznych Nony Kuchiny. Na rynku produkty firmy pojawiły się po raz pierwszy w 1994 roku. Od tej chwili liczba osób korzystających i zadowolonych z preparatów stale rośnie.

Kliniczną skuteczność produktów Dr Nona zbadało 14 uczelni medycznych i Ministerstwa Zdrowia: Izraela, USA, Japonii, Niemiec, Ukrainy, Rosji i Polski. Wyniki owych badań potwierdziły pozytywny wpływ preparatów na cały organizm, na przemianę materii oraz w leczeniu cukrzycy. Produkty okazały się również skuteczne w leczeniu chorób skórnych, układu krwionośnego, pokarmowego, kostnego a także nerwowego i układu ruchu.

Od niepamiętnych czasów znana jest moc Morza Martwego, które zawiera aż 21 minerałów m.in. Ca, Mg, Na, Fe, P, S bez których istnienie organizmu ludzkiego jest niemożliwe. I właśnie tę wiedzę wykorzystała Dr. Nona Kuchina tworząc linie wspaniałych kosmetyków.

Podstawową bazę dla wszystkich produktów tworzy chroniony patentem kompleks bioorganomineralny, który dzięki specjalnej technologii łączy minerały z Morza Martwego, wysokiej jakości francuskie olejki eteryczne, ekstrakty roślinne bogate w biologicznie czyste i aktywne substancje oraz olejki aromaterapeutyczne. Kompleks bioorganomineralny posiada właściwości lecznicze i jest opatentowanym odkryciem Dr Nony Kuchiny.

Produkty firmy Dr Nona mają przedłużyć zdrowie, a nie szkodzić mu. Nie zastąpią one tradycyjnych metod leczenia, ale podniosą skuteczność stosowanych farmaceutyków oraz obniżą negatywne skutki wywołane przez preparaty wyprodukowane syntetycznie. Linia tych kosmetyków jest dostępna dla każdego. Stosowanie ich jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej. Preparaty stanowią swego rodzaju fenomen - nie "leczą", ale mobilizują do walki z chorobą, uruchamiają wewnętrzne rezerwy organizmu tzw. mechanizm obronny.

Do najbardziej rozpowszechnionych preparatów produkowanych przez firmę należą dwie grupy produktów:

Preparaty firmy Dr Nona:

Warto korzystać z produktów Dr Nona dlatego, że:

Doświadczenia wykazały, że w badanych produktach nie występują składniki toksyczne (np. metale ciężkie, pestycydy).

Preparaty kosmetyczne Dr Nona odpowiadają międzynarodowym normom pod względem mikrobiologicznym. Preparaty te produkowane są tylko i wyłącznie na bazie surowców naturalnego pochodzenia.

Więcej informacji na temat produktów firmy Dr. Nona dostępnych jest na stronie www.drnona.eu