BIELIZNA ANTYCELLULITOWA FARMACELL

W wyniku wieloletnich badań, przy ścisłej współpracy lekarzy, kosmetologów i specjalistów przemysłu tekstylnego powstała bielizna (spodenki i koszulki) oraz krem antycellulitowy FarmaCell PLUS - najodpowiedniejsze sposoby zapobiegania i zwalczania cellulitu.

FarmaCell to szeroka gama szortów, spodenek, leginsów i koszulek zwalczających cellulit, wykonanych z opatentowanej mikrotkaniny, której unikalny charakterystyczny wypukły i jednocześnie gładki splot powoduje nawet przy najmniejszym ruchu delikatny ale skuteczny mikromasaż skóry. Tkanina stymuluje zarówno cyrkulację podskórną, jak i drenaż limfatyczny. Prowadzi to do poprawy jakości skóry i estetyki miejsc dotkniętych cellulitem - skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

Tkanina jest oddychająca. Jej splot zapewnia doskonałe odprowadzenie wilgoci na zewnątrz utrzymując skórę suchą i zdrową. Zastosowana w procesie produkcji obróbka Sanitized gwarantuje pełną ochronę antybakteryjną i higienę. Bielizna wykonana została w technologii bezszwowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i przy zastosowaniu surowców najwyższej jakości.

Bielizna FarmaCell produkowana jest w czterech Liniach:

Bielizna, którą oferujemy jest niewidoczna pod odzieżą, idealnie przylega do ciała, jest elegancka, można ją również nosić samodzielnie np. podczas uprawiania sportów. Występuje w kolorze białym i czarnym

PRODUKTY

MIKROMASUJĄCA LINIA BASIC:


Art. 102

Art. 112

Art. 113

Art. 122

Art. 123

Art. 132

Art. 133

Art. 142

Art. 143MODELUJĄCO - MASUJĄCA LINIA SHAPE:


Art. 342

Art. 312

Art. 302MASUJĄCO - NAWILŻAJĄCA LINIA MILK:


Art. 413

Art. 412LINIA SILVER Z WŁÓKNEM X-STATIC:


Art. 522

Art. 512KREM ANTYCELLULITOWY FARMACELL PLUS

Nowatorska metoda zwalczania cellulitu - połączenie masujących szortów oraz kremu antycellulitowego FarmaCell PLUS zapewnia doskonałą, podwójną skuteczność. Krem FarmaCell PLUS według nowej formuły z zawartością cynamonu i rozmarynu przenika głęboko w skórę i poprawia krążenie małych naczyń krwionośnych, redukuje nadmiar głębokiej tkanki tłuszczowej, wzmacnia i ujędrnia skórę oraz dodaje jej elastyczności.

Produkty FarmaCell są wyrobami medycznymi klasy I i są testowane klinicznie.